DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

O nás

Snídaňové cereálie plné cukru. Dětské šampaňské, které má ovoce snad jen na obrázku. Vlhčené ubrousky s nebezpečnými chemickými látkami. Tohle jsme pro své děti nechtěli a proto jsme začali hledat značky, které mají LEPŠÍ SLOŽENÍ. 

Cereálie MILZU! mají až o 50 % cukru méně

Cereálie MILZU! mají proti běžným značkám až o polovinu méně cukru. Přidejte ovoce, mléko či jogurt a připravíte během chvilky zdravou snídani nebo svačinu. Díky celozrnné mouce obsahují vlákninu a jsou přirozeným zdrojem vitamínů skupiny B a minerálních látek (železo, fosfor, zinek a hořčík). 

Milzu_cerealie

BIO sladkosti YumEarth bez alergenů

Bonbony a lízátka děti milují. Sáhněte po zdravější variantě. Sladkosti značky YumEarth se vyrábí z třtinového cukru a rýžového sirupu. Jsou zcela bez umělých barviv, neobsahují lepek, laktózu, vejce, ořechy, sóju a další časté alergeny. Chuť a barvu jim dodávají výtažky z ovoce a zeleniny. 

YumEarth

Kidibul – dětské šampaňské z ovoce bez přidaného cukru

Chystáte dětem oslavu narozenin? Nebo plánujete jinou dětskou párty? Dětské šampaňské je určitě nadchne. A když zvolíte Kidibul, nemusíte mít vůbec žádné výčitky svědomí. Vyrábí se z ovoce, nepřidává se žádný cukr. V nabídce máme i 100% BIO dětské šampaňské

Kidibul

Svačinky pro batolata i školáky

Seženete u nás velký výběr dětských kapsiček. Kromě ovocných kapsiček máme i varianty, které obsahují zeleninu a obiloviny. Všechny dětské kapsičky jsou v BIO kvalitě a bez přidaného cukru. Každý rodič ví, že pro rodinnou pohodu je důležité mít za každé situace pořádnou zásobu svačinek. S tím vám pomohou kukuřičné křupky, ovocné tyčinky a zdravé sušenky.

FruchBar_Freche_Freunde

Stačí chvilka a máte vynikající vegetariánské jídlo 

Směsi MILZU! Veggy Crush by měl mít doma v zásobě každý. Během chvilky s nimi připravíte vegetariánské jídlo plné rostlinných bílkovin. Základ tvoří sušený šedý hrášek a koření. Seženete u nás sušené nemasové směsi pro přípravu falafelu, vegetariánských hamburgerů či středomořských placiček a směsi pro přípravu vegetariánských zeleninových pomazánek

Milzu_Veggy

Ubrousky Aqua Wipes obsahují 99,3 % vody

Citlivá pokožka miminek si zaslouží tu nejšetrnější péči. Proto vlhčené ubrousky Aqua Wipes neobsahují parfemaci, parabeny ani žádné škodlivé chemické látky. Jsou bez plastů, po použití je můžete kompostovat. Šetrně čistí pokožku díky látkám z kokosu a pro zklidnění je přidaný panthenol. Ubrousky v modrém obalu navíc obsahují i aloe vera.

Aqua_wipes

Nealkoholická vína a vitamínové vody

I abstinenti, řidiči a těhotné ženy si mohou vychutnat skleničku vína. Objevili jsme belgickou značku nealkoholických vín Vintense. Vyrábí se stejně jako normální vína, ale v závěrečné fázi se odstraní alkohol. Chuť a kvalita zůstanou beze změny. 

Zajímavým doplňkem stravy jsou vitaminové vody Care Lab. Neobsahují cukr, jen pramenitou vodu, ovocné extrakty a šťávy a směs vitamínů. 

Vintense

Objevujte další značky s LEPŠÍM SLOŽENÍM

Naše aktuální nabídka rozhodně není konečná, stále se poohlížíme po dalších značkách. O novinkách se dozvíte z našeho Facebooku i Instagramu