DÁREK K OBJEDNÁVCE: BALENÍ OVOCNÝCH TYČINEK FRECHE FREUNDE

Hollinger Jablečný džus s neperlivou vodou a vitamín D3 3x200ml

Kód: 290
Bez lepku Bez přidaného cukru
69,90 Kč
Skladem

Tento jablečný džus s neperlivou vodou je obohacený o vitamín D3, který je důležitý pro kvalitu kostí i zubů a přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Baleno po 3 kusech, každé pitíčko má své papírové brčko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našem podnebním pásmu nemá většina osob dostatek vitamínu D3, hlavně mimo letní období. Vitamín D3 přitom hraje důležitou roli pro imunitu a je klíčový pro zdravý vývoj kostí i zubů. Tento džusík obsahuje přírodní jablečný mošt, kvalitní neperlivou vodu a vitamíny C a D. Jedno pitíčko pokryje 60 % denní doporučené dávky vitamínu D3. Jablečný džus nepochází z koncentrátu, ale přímo z ovoce. 

BIO DŽUSY SMÍCHANÉ S VODOU

Ovocné džusy děti milují. Mají ale vysoký obsah přírodních cukrů a hodně sladkou chuť, takže žízeň na dlouho nezaženou. Ideální je proto ředit džusy neperlivou vodou. U Höllinger pitíček nemusíte nic řešit, džusy jsou již s vodou smíchané. Minimálně 60 % obsahu tvoří BIO ovocný džus, zbytek je kvalitní neperlivá voda. U krabiček najdete přibalená papírová brčka.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

jablečný džus (přímo lisovaný) 60%, voda 40%, vitamín C, vitamín D3

Výživové hodnoty/100 ml: energie 128 kJ/30 kcal, tuky <0,5g, z toho nasycené mastné kyseliny <0,1g, sacharidy 7g, z toho cukry* 6,6g, bílkoviny<0,5g, sůl <0,01g, vitamín C 25,2mg, vitamín D3 1,5 μg
*přirozeně se vyskytující cukry

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE HÖLLINGER?

Rodinná firma Höllinger vznikla v Rakousku v roce 1998 a úplně prvním produktem byl 100% jablečný džus bez využití koncentrátu. Zakladatel značky, Gerhard Höllinger, je známým svým nadšením pro cyklistiku, horolezectví a maratony. Řada produktů se v průběhu času značně rozrostla, v jejich nabídce najdete ovocné džusy a nektary, limonády a sirupy. Dávají velký důraz na kvalitu surovin i recyklování materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: