DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

Kit & Kin Prací gel, náplň 1l

Kód: 854226E
299 Kč
Skladem

Ekologický prací gel Kit & Kin na rostlinné bázi je mimořádně účinný na skvrny, a to i při nízkých teplotách. Je biologicky odbouratelný. Koncentrované složení: 1 litr = 25 pracích cyklů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel Kit & Kin na rostlinné bázi je mimořádně účinný na skvrny, a to i při nízkých teplotách. Je biologicky odbouratelný. Prací gel lze použít i pro ruční praní jemných tkanin. Neředěný přípravek funguje jako odstraňovač skvrn před praním, na skvrny na kobercích, čalounění nebo pohovce. Koncentrované složení: 1 litr = 25 pracích cyklů.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

5-15%: 5 – 15 % Kokoát draselný, neiontová povrchově aktivní látka, Méně než 5 %: Aniontová povrchově aktivní látka, citronan sodný, amfoterní povrchově aktivní látka, kyselina citronová
pH 10.5 - 11.0

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE KIT & KIN?

Za britskou značkou Kit & Kin stojí Emma Bunton, kterou můžete znát jako jednu ze zpěvaček bývalé skupiny Spice Girls a dnes je z ní dvojnásobná maminka. Značka se specializuje na ekologické produkty jako jsou dětské pleny, přírodní kosmetika a bezpečné čisticí prostředky na rostlinné bázi. Kit & Kin je certifikovanou společností B Corp, což znamená, že splňuje vysoké environmentální i sociální standardy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: