DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

Kit & Kin Univerzální čistič 500ml

Kód: 854240E
239 Kč
Skladem

Ekologický univerzální čisticí prostředek Kit & Kin s pomerančovým olejem čistí a desinfikuje všechny druhy povrchů. Je zcela netoxický a vyrobený ze 100% přírodních surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický univerzální čisticí prostředek Kit & Kin se postará o všechny druhy povrchů. Umyvadla, parapety, pracovní plocha v kuchyni nebo třeba lakované plochy – nic není problém. V jednom kroku čistí i dezinfikuje. Likviduje 99,9 % bakterií. 

Díky esenciálnímu oleji z pomerančovníku si tento víceúčelový čistič poradí i s mastnotou. Je zcela netoxický a vyrobený ze 100% přírodních surovin.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

méně než 5 %: aniontová povrchově aktivní látka, amfoterní povrchově aktivní látka, chlorid sodný, kyselina citronová, kyselina mléčná, esenciální olej z pomerančovníku čínského, limonen*
* V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny.

pH: 2.5 – 3.4

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE KIT & KIN?

Za britskou značkou Kit & Kin stojí Emma Bunton, kterou můžete znát jako jednu ze zpěvaček bývalé skupiny Spice Girls a dnes je z ní dvojnásobná maminka. Značka se specializuje na ekologické produkty jako jsou dětské pleny, přírodní kosmetika a bezpečné čisticí prostředky na rostlinné bázi. Kit & Kin je certifikovanou společností B Corp, což znamená, že splňuje vysoké environmentální i sociální standardy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: