DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

Kit & Kin Tablety do myčky 360g (30ks)

Kód: 854639E
379 Kč
Skladem

Ekologické tablety do myčky Kit & Kin se postarají o čistotu a lesk vašeho nádobí. Jsou biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% přírodních surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologické tablety do myčky Kit & Kin zajistí čisté a nablýskané nádobí i příbory.Každá tableta je připravena k použití ve vlastním biologicky rozložitelném obalu rozpustném ve vodě, který udržuje prášek před použitím v suchu. Jsou biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% přírodních surovin. Ekologické je i papírové recyklovatelné balení.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

5-15 % bělicích látek na bázi kyslíku, <5 % neiontových povrchově aktivních látek, polykarboxyláty, enzymy. Obsahuje subtilisin (může vyvolat alergickou reakci).

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE KIT & KIN?

Za britskou značkou Kit & Kin stojí Emma Bunton, kterou můžete znát jako jednu ze zpěvaček bývalé skupiny Spice Girls a dnes je z ní dvojnásobná maminka. Značka se specializuje na ekologické produkty jako jsou dětské pleny, přírodní kosmetika a bezpečné čisticí prostředky na rostlinné bázi. Kit & Kin je certifikovanou společností B Corp, což znamená, že splňuje vysoké environmentální i sociální standardy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: