DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

Kit & Kin Čistič koupelen 500ml

Kód: 854455E
239 Kč
Skladem

Ekologický čistič koupelen Kit & Kin lze použít na sklo, keramiku, plexisklo, chrom a většinu neporézních povrchů. Je zcela netoxický a vyrobený ze 100% přírodních surovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický čistič koupelen Kit & Kinlze použít na sklo, keramiku, plexisklo, chrom a většinu neporézních povrchů. Funguje dobře na vodní kámen a díky esenciálnímu oleji z pomerančovníku čínského příjemně voní. Je zcela netoxický a vyrobený ze 100% přírodních surovin.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

méně než 5 %: Kyselina citronová, aniontová povrchově aktivní látka, kyselina mléčná, amfoterní povrchově aktivní látka, chlorid sodný, olej z pomerančovníku čínského
pH 2.1 - 2.5

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE KIT & KIN?

Za britskou značkou Kit & Kin stojí Emma Bunton, kterou můžete znát jako jednu ze zpěvaček bývalé skupiny Spice Girls a dnes je z ní dvojnásobná maminka. Značka se specializuje na ekologické produkty jako jsou dětské pleny, přírodní kosmetika a bezpečné čisticí prostředky na rostlinné bázi. Kit & Kin je certifikovanou společností B Corp, což znamená, že splňuje vysoké environmentální i sociální standardy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: