DÁREK K OBJEDNÁVCE: JAHODOVÉ KŘUPKY FRECHE FREUNDE

Kit & Kin Aviváž, náplň 1l

Kód: 854202E
239 Kč
Skladem

Ekologická aviváž Kit & Kin na rostlinné bázi změkčí prádlo a zabrání jeho elektrizování. Je biologicky odbouratelná a neparfemovaná. Koncentrované složení: 1 litr = 33 praní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologická aviváž Kit & Kin na rostlinné bázi změkčí prádlo a zabrání jeho elektrizování. Je biologicky odbouratelná a neparfemovaná. Vyhovuje i velmi citlivé pokožce. Koncentrované složení: 1 litr = 33 praní.

SLOŽENÍ NIKDY NETAJÍME

5-15 % kationtové povrchově aktivní látky, Méně než 5 %: Kyselina citronová
pH 2,7 – 3,2

CHCETE VĚDĚT VÍCE O ZNAČCE KIT & KIN?

Za britskou značkou Kit & Kin stojí Emma Bunton, kterou můžete znát jako jednu ze zpěvaček bývalé skupiny Spice Girls a dnes je z ní dvojnásobná maminka. Značka se specializuje na ekologické produkty jako jsou dětské pleny, přírodní kosmetika a bezpečné čisticí prostředky na rostlinné bázi. Kit & Kin je certifikovanou společností B Corp, což znamená, že splňuje vysoké environmentální i sociální standardy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty značky Kolatch pochází ze Slovenska a všechny dobroty se také přímo na Slovensku vyrábí. Při vymýšlení příchutí pro Kolatch není důležitá jen výsledná chuť, ale i vysoká kvalita všech surovin. Nepoužívají umělá barviva, aromata či nekvalitní tuky. Ve složení najdete třtinový cukr, ořechy prvotřídní kvality a další přírodní ingredience.