Hollinger Jablečný perlivý nápoj bez přidaného cukru 500ml

Kód: 225
Novinka Bez přidaného cukru
49,90 Kč
Skladem

Osvěžující nápoj kombinuje 100% jablečný džus z přímého lisování a perlivou vodu. Jablka pochází z vyhlášené jablečné oblasti ve Štýrsku. Nápoj obsahuje jen přirozené cukry z jablek, žádný cukr se nepřidává.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžte se jablečným nápojem rakouské značky Höllinger. Neobsahuje žádný přidaný cukr. Nápoj vzniká smícháním přímo lisovaného nefiltrovaného jablečného džusu s perlivou vodou. Tuto kombinaci můžete znát pod názvem Apfelschorle či Apfelspritz z Německa, Rakouska či Švýcarska, kde je velmi populární. Není tak sladký jako samotný džus a milují ho děti i dospělí.

Ta nejlepší jablka ze Štýrska

Štýrsko, nejzelenější země Rakouska, je vyhlášenou oblastí, kde se pěstují vynikající jablka. Mají tu ideální podmínky – dostatek slunečního svitu, chladné noci a vysokou vlhkost vzduchu i půdy. Jablka díky tomu mají ideálně vyvážený poměr cukru a kyselin. Jejich chuť si zamilujete na první kousnutí. A díky tomu, že džus pochází z přímého lisování bez filtrování, zůstane zachována chuť i velká část vitamínů těch nejlepších štýrských jablek.   

Složení nikdy netajíme

Štýrská jablečná šťáva 60% (NFC - nikdy z koncentrátu), voda*, oxid uhličitý, vitamin C (12 mg/100 ml). Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Pasterizováno.

Výživové hodnoty/100 ml: energie 128 kJ/530 kcal, tuky <0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny<0,1 g, sacharidy 12 g, z toho cukry 7 g, bílkoviny<0,5 g, sůl<0,01 g, Vitamin C 12 mg (16 % denní doporučené dávky pro dospělého člověka)

Chcete vědět více o značce Höllinger?

Rodinná firma Höllinger vznikla v Rakousku v roce 1998 a úplně prvním produktem byl 100% jablečný džus bez využití koncentrátu. Zakladatel značky, Gerhard Höllinger, je známým svým nadšením pro cyklistiku, horolezectví a maratony. Řada produktů se v průběhu času značně rozrostla, v jejich nabídce najdete ovocné džusy a nektary, limonády a sirupy. Dávají velký důraz na kvalitu surovin i recyklování materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: