Hollinger 100% jablečný přímo lisovaný džus NFC 1000ml

Kód: 282
Bez přidaného cukru
99,90 Kč
Skladem

100% jablečný džus z přímého lisování si zachovává chuť a vitamíny. Pouhých 100 ml obsahuje 52 % denní doporučené dávky vitaminu C. Jablka pochází z vyhlášené jablečné oblasti ve Štýrsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přímo lisovaný nefiltrovaný džus má proti džusům z koncentrátu celou řadu benefitů. Rozdíl poznáte již v chuti a díky šetrnému procesu zpracování si džus zachovává více vitamínů. Jablečný džus rakouské značky Höllinger obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry z jablek, nepřidává se žádný cukr, konzervanty či barviva. Před otevřením džus protřepejte, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 dnů.

Ta nejlepší jablka ze Štýrska

Štýrsko, nejzelenější země Rakouska, je vyhlášenou oblastí, kde se pěstují vynikající jablka. Mají tu ideální podmínky – dostatek slunečního svitu, chladné noci a vysokou vlhkost vzduchu i půdy. Jablka díky tomu mají ideálně vyvážený poměr cukru a kyselin. Jejich chuť si zamilujete na první kousnutí. A díky tomu, že džus pochází z přímého lisování bez filtrování, zůstane zachována chuť i velká část vitamínů těch nejlepších štýrských jablek.   

Složení nikdy netajíme

100% jablečný džus z přímého lisování, Vitamin C (42 mg/100 ml)

Výživové hodnoty/100 ml: energie 214 kJ/50 kcal, tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 12 g, z toho cukry 11 g, bílkoviny 0,1 g, sůl<0,01 g, Vitamin C 42 mg (52 % denní doporučené dávky pro dospělého člověka)

Chcete vědět více o značce Höllinger?

Rodinná firma Höllinger vznikla v Rakousku v roce 1998 a úplně prvním produktem byl 100% jablečný džus bez využití koncentrátu. Zakladatel značky, Gerhard Höllinger, je známým svým nadšením pro cyklistiku, horolezectví a maratony. Řada produktů se v průběhu času značně rozrostla, v jejich nabídce najdete ovocné džusy a nektary, limonády a sirupy. Dávají velký důraz na kvalitu surovin i recyklování materiálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: